Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

Aktualności

Nie zwlekaj z decyzją! Im wcześniejszy etap budowy
tym większe możliwości dopasowania mieszkania
do indywidualnych potrzeb.

 

Standard wykończenia - budynek

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam coraz lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Biorąc pod uwagę dużą popularność mniejszych lokali mieszkalnych, skupiliśmy nasze wysiłki, aby przygotować jak najwięcej funkcjonalnych układów małometrażowych. W naszej ofercie możemy znaleźć mieszkania 2 pokojowe już od 27m2 do 46m2 oraz 3-4p. od 60m2. Oczywiście mamy także atrakcyjne propozycje dla zainteresowanych większymi i bardziej przestronnymi mieszkaniami np. apartamenty 4 pokojowe: 92 m2 z tarasami o pow. 60m2 zlokalizowane na ostatniej kondygnacji. Duże zróżnicowanie rodzajów lokali mieszkalnych powoduje, że każdy powinien znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie. Jednakże, wychodząc na przeciw wszelkim oczekiwaniom, na wczesnym etapie budowy, możemy dopasować mieszkania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni pomogą Państwu zaaranżować wszystkie pomieszczenia, tak aby w sposób jak najbardziej optymalny spełniały swoją funkcję. Istnieje możliwość łączenia mieszkań dla uzyskania większej i bardziej komfortowej powierzchni. O szczegółowe informacje proszę pytać w Biurze Sprzedaży Mieszkań.

 

Standard wykończenia - budynek

Projektując Miejską Przystań zadbaliśmy o optymalne zagospodarowanie przynależnych terenów. Dla tych, którzy lubią relaksować się w pobliżu własnego mieszkania, zaplanowaliśmy teren zielony i plac zabaw dla dzieci. Dla poprawy bezpieczeństwa budynki posiadają indywidualne wygrodzenia. Oprócz podziemnych miejsc parkingowych zlokalizowaliśmy także indywidualne oraz wspólne parkingi zewnętrzne, stąd przestrzeni do parkowania powinno wystarczyć zarówno dla mieszkańców Miejskiej Przystani, jak i również dla gości.

 

Standard wykończenia - budynek

Wszyscy wiemy jak ważna jest możliwość codziennego, nawet krótkiego odpoczynku. To w jaki sposób możemy zaplanować czas wolny od pracy w dużej mierze zależy od tego gdzie mieszkamy. Zagospodarowanie terenu zielenią i ustyuowanie Miejskiej Przystani w pobliżu osiedla domków jednorodzinnych pozwalają codziennie uciec od miejskiego hałasu i zgiełku. Sąsiedztwo Puszczy Bydgoskiej umożliwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu: spacery, jogging, jazda na rowerze czy ostatnio bardzo popularny nordic walking.

Standard mieszkań
Zamów
rozmowę telefoniczną...
Umów się
na spotkanie...

Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

HomeAktualnościMiejska przystańOfertaStandardGaleriaOkolicaInwestorKontaktMiejska przystań
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.