Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

Aktualności

Zamieszkaj w Miejskiej Przystani,
a będziesz miał więcej czasu dla siebie i rodziny.

Wybór właściwej lokalizacji to chyba najważniejszy element przy zakupie własnego mieszkania. We współczesnych czasach, kiedy życie wymusza na nas dużą aktywność zawodową, bardzo istotne jest jak wiele czasu jesteśmy w stanie poświęcić innym kwestiom takim jak np.: codzienne zakupy, dojazdy do pracy, odprowadzanie dzieci do szkoły czy przedszkola, rodzinne spacery, aktywny wypoczynek i wiele innych.

Miejska przystańOkolica
Dobre sąsiedztwo

Miejska Przystań położona jest
w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowej 17A/17B w dzielnicy Glinki. Dzielnica ta zajmuje obszar południowej części miasta, pomiędzy ulicą Glinki i Aleją Jana Pawła II. Zabudowana jest w większości domkami jednorodzinnymi, choć na jej wchodzie, w ostatnich latach, dynamicznie rozwija się budownictwo wielorodzinne.
W niedalekim sąsiedztwie znajduje się Puszcza Bydgoska, zaledwie 400 metrów od Miejskiej Przystani.

Zamów
rozmowę telefoniczną...
Umów się
na spotkanie...

Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

HomeAktualnościMiejska przystańOfertaStandardGaleriaOkolicaInwestorKontaktMiejska przystań
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.