Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

Aktualności

PRES Development wchodzący w skład Grupy PRES prowadzi działalność deweloperską. Filarem kadry oraz najważniejszym udziałowcem jest Stefan Burdach, który zajmuje się budownictwem ponad 35 lat i ma opinię perfekcjonisty w tej branży


Jesteśmy prężnym przedsiębiorstwem deweloperskim. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Realizujemy inwestycje na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, głównie na terenie Bydgoszczy i Torunia. Konkurujemy jakością, standardem wykończenia oraz ceną.

 

Inwestycje Pres Development

 

Rezydencja Metropolis
ul. Dąbrowa 15, Bydgoszcz
Miejska Przystań
ul. Dąbrowa 17A/17B, Bydgoszcz
Osiedle Sztuk Pięknych
ul. Broniewskiego i Fałata, Toruń
Centropolis
ul. Szosa Chełmińska i Bawarczyków, Toruń
Inwestor
Zamów
rozmowę telefoniczną...
Umów się
na spotkanie...

Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

HomeAktualnościMiejska przystańOfertaStandardGaleriaOkolicaInwestorKontaktMiejska przystań
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.