Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

Aktualności

Miejska Przystań to zespół trzech budynków wielorodzinnych przy ul. Dąbrowa 17A/17B/17C w Bydgoszczy. Osiedle te realizowane jest w etapach. W pierwszym etapie zrealizowano dwa budynki, w których znajduje się łącznie 108 lokali mieszkalnych. Pierwszy budynek ma wysokość 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 5 klatek schodowych wyposażonych w windy i zawiera 96 mieszkań o powierzchniach od 31 do 86 m2. W kondygnacji podziemnej znajduje się jednoprzestrzenny parking na 48 stanowisk postojowych. Drugi budynek jest znacznie mniejszy - posiada 4 kondygnacje i tylko jedną klatkę schodową. W budynku znajduje się 12 mieszkań o powierzchniach od 32 do 64 m2.

Aktualnie realizowany jest II etap, który stanowi kameralny budynek wielorodzinny z 32 lokalami mieszkalnymi wraz z 18 stanowiskami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 1 klatki schodowej wyposażonej w windę i zawiera mieszkania o powierzchniach od 27 do 92 m2. W budynku zaprojektowano kilka typów i układów mieszkań. Znajdują się tu mieszkania mniejsze o bardzo dobrze rozplanowanej funkcji: 2 pokojowe o powierzchniach: 27 - 46 m2, 3 lub 4 pokojowe: 70m2, a także dwa apartamenty 4 pokojowe: 90 m2 z tarasami o pow. 60m2 zlokalizowane na ostatniej kondygnacji. Niewątpliwie dużą atrakcją dla klientów mogą być mieszkania na parterze posiadające indywidualne “tarasy zielone”, dzięki którym nasi klienci mogą poczuć się jak w domku jednorodzinnym bądź szeregowym.


Miejska Przystań
Miejska PrzystańMiejska PrzystańMiejska Przystań
Architektura wpisana w miasto

Projektując Miejską Przystań, architekci kierowali się zasadą: "nie zawsze proste znaczy piękne, ale zawsze to co piękne jest proste."

Bryły budynku są więc świadomie nieskomplikowane przy czym bardzo ekspresyjne. Osiągnięto to poprzez subtelną grę przestrzeniami i dynamiczną kolorystyką, przede wszystkim wyrazistą czerwienią. Proste formy przestrzenne, zostały umiejętnie zestawione w taki sposób, aby utworzyły ekspresyjną całość. Taka stylistyka i kompozycja przestrzenna dobrze realizują założenia współczesnej miejskiej zabudowy. Także harmonijnie wpisują się w najbliższe otoczenie wschodniej części dzielnicy Glinki. Miejska Przystań szczególnie bardzo dobrze komponuje się w sąsiedztwie Rezydencji Metropolis, zresztą także zrealizowanej według dokumentacji opracowanej przez zespół projektantów pod przewodnictwem cenionego architekta - Grzegorza Wdowiaka.

Zamów
rozmowę telefoniczną...
Umów się
na spotkanie...

Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

HomeAktualnościMiejska przystańOfertaStandardGaleriaOkolicaInwestorKontaktMiejska przystań
Głównym Administratorem Państwa danych osobowych jest PRES OMEGA sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu (zgodnie z umową o współadministrowaniu zgodnie z art. 26 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r.- dostęp do umowy w siedzibie Głównego Administratora), ul. Broniewskiego 4/111, 87-100 Toruń, tel. +48 56 65 76 520 e-mail: rodo@pres.com.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu bezpośredniego kontaktu z klientem oraz wykonania postanowień umowy zawartej z klientami. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, a także po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami oraz księgowością, informatykowi oraz organom państwowym zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także podmiotom powiązanym z Głównym Administratorem w związku z realizacją wspólnego celu gospodarczego.